KONST / Litografier / Litografi 17412084
nr 1741 2084
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Samspel, oramat löst blad. Signerad, daterad -82, bladets mått: 30x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:53:26
12/11 20:18:26
14/11 14:23:12
17 nov
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl